Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Ludovisko"

LUDOVISKO to wspólna przestrzeń dla różnych ludzi, w której każdy będzie czuł się dobrze i znajdzie coś dla siebie.
To połączenie fascynacji dobrym jedzeniem, otwartości, radości i relaksu.
LUDOVISKO czerpie z doświadczenia, z otoczenia z jego regionu, z jego kuchni, ale przede wszystkim z energii odwiedzających ludzi.
Wpadnij w drodze na uczelnię lub do pracy, na lunch ze znajomymi, na obiad z rodziną czy przyjaciółmi, na drinka po cięższym dniu lub na pyszną kawę i plotki.

"Bifor"

W Biforze nie tylko wypijesz dobre piwo regionalne lub rzemieślnicze czy drinka, ale również zjesz coś dobrego, a przede wszystkim miło spędzisz czas w taki sposób, w jaki lubisz. Możesz u nas pograć w gry planszowe czy obejrzeć...

zobacz więcej
"Polufka"

POLUFKA jest usytuowana w studenckim osiedlu Politechniki Gdańskiej. Znana jest przede wszystkim z trzech rzeczy: piwa, transmisji sportowych i gier planszowych. Serwujemy piwa importowane z Ukrainy, Czech...

zobacz więcej
"Jacks Bar"

JACK'S BAR SOPOT to wyjątkowe miejsce na mapie Sopotu położone w samym sercu Monte Cassino. Typowo amerykański wystrój nawiązuje bezpośrednio do patrona tego Whisky Baru, samego Jack'a Daniel'sa.

zobacz więcej
"Libation"

LIBATION to klub w Sopocie, stworzony trochę na moje podobieństwo – szalony i ekscentryczny, ale o artystycznej duszy. Wybrałem lokalizację w samym sercu Sopotu, gdzie jesteśmy widoczni, choć dla niektórych niedostępni.

zobacz więcej