Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Loża Club"

Loża club&lounge wychodzi naprzeciw indywidualnym potrzebom Gości. W ciągu tygodnia można wynająć całą przestrzeń klubu, w piątki i soboty oddzielną salę. Elegancki wystrój wnętrza umożliwia zorganizowanie elitarnych spotkań biznesowych oraz prywatnych przyjęć. Pracownicy Loży służą pomocą w przygotowaniu wyjątkowych uroczystości. Wytworne wnętrza idealnie nadają się do firmowych spotkań integracyjnych. Istnieje także możliwość zorganizowania profesjonalnej konferencji. W ofercie klubu można znaleźć bogate menu, dające szansę urozmaicenia wszelkiego rodzaju spotkań, potrawami wybranej kuchni świata. Dodatkowo, istnieje możliwość zaproszenia na prywatne przyjęcie artystów, współpracujących z klubem i reprezentujących różnorodne obszary sztuki i rozrywki. Gentelmen’s room doskonale sprawdzi się jako miejsce niezapomnianego wieczoru kawalerskiego, z kolei sala klubowa ze sceną, z pewnością, przypadnie do gustu przyszłym pannom młodym. Klub Loża oferuje szeroki wachlarz możliwości niezapomnianego spędzenia czasu, a także pełne wsparcie organizacyjne.

"Chłopskie jadło" Dębiecka

Chłopskie Jadło to jedna z najbardziej popularnych i najdłużej działających w Polsce sieci restauracji, serwujących dania kuchni polskiej.

zobacz więcej
"Chopin"

Restauracja nazwana jest na cześć najsłynniejszego polskiego muzyka klasycznego Fryderyka Chopina, to miejsce o tradycyjnym charakterze umiejscowione w samym sercu Krakowa. Wejście do restauracji zdobią repliki malowideł, które wyszły spod ręki najwybitniejszych polskich malarzy.

zobacz więcej
"El Poco"

Tequila! Salsa! Amigos! Fiesta! Prawdziwa meksykańska przygoda, której nigdy nie zapomnisz. W El Popo najważniejsza jest atmosfera. Wieczorami jest tu szczególnie gorąco. Rozbawieni ludzie domagają się kolejnej tequili rápido i margarity...

zobacz więcej
"Hey Sokoły"

Kamieniec Wrocławski: HEJ SOKOŁY - tak nazywa się teraz dawna Restauracja Filmowa. Jej wyróżnikiem mają być dania ukraińsko-wołyńskie.

zobacz więcej