Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Libation"

LIBATION to klub w Sopocie, stworzony trochę na moje podobieństwo – szalony i ekscentryczny, ale o artystycznej duszy.
Wybrałem lokalizację w samym sercu Sopotu, gdzie jesteśmy widoczni, choć dla niektórych niedostępni.
Libation to miejsce alternatywne, mocno offowe, przemyślane i dojrzałe w swym przekazie, o wysokim standardzie obsługi oraz dużej aktywności muzycznej i artystycznej.
To klub dla mnie i dla Was – ludzi świadomych i aktywnych, poszukujących, wymagających, ale otwartych na doznania, nawet te najbardziej odjechane i kontrowersyjne .
Zaprosiłem do współpracy przy projekcie wyjątkowych ludzi, o wyjątkowych zdolnościach. Identyfikacja graficzna to dzieło Oskara OESU Podolskiego, a wnętrze stworzyły dwie utalentowane architektki wnętrz Alicja Domańska i Natalia Turczyńska-Schmidt.
Dzielę się z Wami cząstką siebie i ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA WIELKĄ LIBACJĘ

Wchodząc do klubu wyrażasz zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku w akcjach marketingowych klubu oraz materiałach reklamowych.

"Kawiarnia Lwowska"

Kawiarnia o niepowtarzalnej atmosferze przedwojennego Lwowa, serwująca domowe ciasta , przepyszną kawę i różnorodne fantazje na jej temat, desery lodowe, duży wybór ukraińskich piw.Możliwość wykorzystania sprzętu do projekcji filmów, prezentacji.

zobacz więcej
"Loco Mexicano" Wiatraczna

Miejsce, w którym otoczeni kolorami w gorącej atmosferze możemy rozkoszować się smakami inspirowanymi tradycjami kulinarnymi Meksyku, południa USA i Ameryki Łacińskiej. Szalony Meksykanin wplata w to odrobinę polskości, tworząc czasem zaskakujące połączenia smaków czy składników, udowadniając, że nie tylko ostrość ma znaczenie.

zobacz więcej
"Loża Club"

Loża club&lounge wychodzi naprzeciw indywidualnym potrzebom Gości. W ciągu tygodnia można wynająć całą przestrzeń klubu, w piątki i soboty oddzielną salę. Elegancki wystrój wnętrza umożliwia zorganizowanie elitarnych spotkań biznesowych oraz prywatnych przyjęć.

zobacz więcej
"Ludovisko"

LUDOVISKO to wspólna przestrzeń dla różnych ludzi, w której każdy będzie czuł się dobrze i znajdzie coś dla siebie. To połączenie fascynacji dobrym jedzeniem, otwartości, radości i relaksu.

zobacz więcej