Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Karafka"

Szanowni Państwo

Zapraszamy Państwa do naszego Bistro Karafka.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji od 2002 roku. Naszym atutem jest kuchnia polska w klasycznym wydaniu. Dania przygotowujemy z największą starannością, oparte na świeżych produktach z dodatkiem ziół rosnących w naszym ogródku. Od poniedziałku do piątku serwujemy lunch, który cieszy się dużą popularnością.

Na miłośników piwa czeka lany Zwierzyniec z małego browaru założonego przez Zamojskich w Zwierzyńcu. Również z nalewaka jest Perła Chmielowa. Mamy też niezły wybór butelkowych piw polskich, czeskich i ukraińskich.

O miłą atmosferę i dobre samopoczucie dba nasz personel.

Można u nas zorganizować spotkanie towarzyskie lub biznesowe oraz kameralne imprezy.

Zapraszamy serdecznie

"Hilton"

Daj się zaprosić do wyjątkowego świata wykwintnych dań serwowanych w restauracji Mercato w Gdańsku. Aby urozmaicić Państwu smaki, menu podstawowe przechodzi transformację cztery razy w roku zgodnie z kalendarzowymi porami roku.

zobacz więcej
"La barraca"

Restauracja z ogródkiem na terenie kortów tenisowych. Proponuje swoim Gościom zarówno bogatą kartę dań kuchni fusion oraz zbilansowane posiłki dla sportowców.

zobacz więcej
"Kyokai sushi bar"

Kyokai powstało w połączeniu pasji oraz w odpowiedzi na Wasze oczekiwania Drodzy Goście. Oczekiwania na nowe sushi oraz na to, że wszystkie Wasze potrzeby zostana spełnione.

zobacz więcej
"Le Scandale" Zaruskiego

Music Loft to przede wszystkim Muzyka I Ludzie, którzy wraz z nami współtworzą niepowtarzalny Klimat. Ta najbardziej rozrywkowa część Scandalicznego konceptu oferuje Live Acty, Eventy tematyczne, występy Dj-ów, Koncerty.

zobacz więcej