Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Jacks Bar"

JACK’S BAR SOPOT to wyjątkowe miejsce na mapie Sopotu położone w samym sercu Monte Cassino.

Typowo amerykański wystrój nawiązuje bezpośrednio do patrona tego Whisky Baru, samego Jack’a Daniel’sa. Wygodne sofy i fotele, bary w drewnie, szalona i zwariowana obsługa, wydzielona palarnia – to wyróżnia Jack’s Bar Sopot na tle innych barów. Do tego profesjonalni barmani serwujący drinki oraz wyśmienita kuchnia z przekąskami, sałatkami i burgerami – to trzeba zobaczyć!

Odwiedźcie to miejsce, a na długo pozostanie w Waszej pamięci i będziecie chcieli tu wracać tak często jak tylko będziecie mogli!

"Lamus"

LAMUS - to jeden z najstarszych pubów pod wrocławskim nasypem kolejowym przy ul. Bogusławskiego, zaraz obok galerii Arkady Wrocławskie. Znany z charakterystycznego wystroju i klimatycznej muzyki.

zobacz więcej
"Le Scandale"

Gdy brakuje Ci pomysłów na zagospodarowanie wieczoru, my zaprosimy Cię do pełnej pozytywnych emocji zabawy. Z nami poopalasz się pod egzotycznymi palmami w ramach beach party i poznasz gorące latynoskie tańce czy tajniki portugalskiej kuchni.

zobacz więcej
"La Cocotte"

Restauracja powstała, jako koncept wzorowany na małych bistrach z Lyonu, osiedlowej knajpki serwującej dania domowe.

zobacz więcej
"Libation"

LIBATION to klub w Sopocie, stworzony trochę na moje podobieństwo – szalony i ekscentryczny, ale o artystycznej duszy. Wybrałem lokalizację w samym sercu Sopotu, gdzie jesteśmy widoczni, choć dla niektórych niedostępni.

zobacz więcej