Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Góralska Tradycja"

To właśnie tutaj łączymy to co najlepsze w góralskiej kulturze, zakopiańskiej tradycji i regionalnej kuchni! Przepiękne wnętrza, doskonałe jedzenie i niepowtarzalny widok na panoramę Tatr czynią Góralską Tradycję miejscem wyjątkowym. Wystrój restauracji powstał z inspiracji stylem zakopiańskim St. Witkiewicza. Każdy element jest wykonanym ręcznie przez podhalańskich rzemieślników małym dziełem sztuki! W tak pięknym i oryginalnym miejscu wykwintne dania z góralską duszą przygotowywane przez najlepszego na Podhalu kucharza smakują wyjątkowo. Za kulinarną stronę przedsięwzięcia odpowiada Dariusz Siciarz, ceniony przez gości, nagradzany w licznych konkursach szef kuchni z kilkunastoletnim doświadczeniem!

"Loco Mexicano" Wiatraczna

Miejsce, w którym otoczeni kolorami w gorącej atmosferze możemy rozkoszować się smakami inspirowanymi tradycjami kulinarnymi Meksyku, południa USA i Ameryki Łacińskiej. Szalony Meksykanin wplata w to odrobinę polskości, tworząc czasem zaskakujące połączenia smaków czy składników, udowadniając, że nie tylko ostrość ma znaczenie.

zobacz więcej
"Makahiki"

MAKAHIKI to klub w centrum Sopotu, dedykowany młodym ludziom lubiącym aktywne życie i dobrą zabawę! Graja u nas najlepsi Dje z całej Polski, dzięki którym parkiet zawsze jest pełen! Najwyższej klasy barmani dbają, by naszym gościom nigdy niczego nie brakowało...

zobacz więcej
"Lysy Pingwin"

Pub na starej Pradze. Galeria "Łysy Pingwin" informuje, że jego jedyną autoryzowaną stroną www jest niniejszy profil na Facebooku; wszystkie inne to fejki.

zobacz więcej
"Mazury sport club"

Mazury Sport Club jest malowniczo położony nad brzegiem jeziora Narie, na Mazurach Zachodnich, w pobliżu Ostródy. Niewątpliwie dużym atutem obiektu jest duże zaplecze rekreacyjne i możliwość zakwaterowania grup 100 osobowych.

zobacz więcej