Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Frida"

Jesteśmy grupą przyjaciół, zawsze marzyliśmy o stworzeniu restauracji, w której moglibyśmy przyjmować gości w domowej, przyjaznej atmosferze. Ponieważ gotowanie jest naszą pasją, w każde serwowane danie wkładamy odrobinę siebie, aby zaskakiwać naszych gości nowymi smakami. Inspiracją dla powstania naszej restauracji była wycieczka do Meksyku.

Poza mnóstwem pomysłów przywieźliśmy stamtąd przepiękną ceramikę meksykańską, wyroby ze szkła i wiele innych ozdób, które znajdują się w Naszej Restauracji.

Budując nasz lokal pragnęliśmy zerwać ze stereotypami kojarzącymi Meksyk wyłącznie z kaktusami, sombrero i mariachi.

Patronką naszej restauracji jest Frida Kahlo, której bujne życie pokazuje jak łączyć miłość i pasję z dobrą zabawą.

Tą właśnie myślą pragniemy zarażać naszych gości.

"Ibis styles"

Restauracja Atelier Sędziwoja to nowocześnie i elegancko urządzona, klimatyzowana sala, profesjonalna i życzliwa obsługa kelnerska oraz wyśmienite potrawy naszego Szefa Kuchni, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia.

zobacz więcej
"Jacks Bar"

JACK'S BAR SOPOT to wyjątkowe miejsce na mapie Sopotu położone w samym sercu Monte Cassino. Typowo amerykański wystrój nawiązuje bezpośrednio do patrona tego Whisky Baru, samego Jack'a Daniel'sa.

zobacz więcej
"Kandelabry"

Kandelabry Premium Pub - piwo znalazło swój dom. Kandelabry to wyjątkowy lokal typu multitap usytuowany w samym sercu Gdyni, charakteryzowany wyglądem na irlandzki bar. Znany stałym bywalcom z szerokiej gamy oferowanych piw butelkowych.

zobacz więcej
"Krym Art & Grill"

Najbardziej charakterystyczne dania kuchni krymskiej - krymsko tatarskiej. Nigdzie zа wyjątkiem Krymu nie spróbujesz narodowych smakołykow tatarów krymskich!
Niestety, teraz dostać się na Krym jest bardzo trudno…

zobacz więcej