Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Flaming & Co"

FLAMING & CO – to przytulność i elegancja, doskonały smak oraz piękne wnętrza. Zatrudniamy najlepszych kucharzy i staramy się, by każdy z gości był w pełni zadowolony. Dbamy o to, by nasze dania były komponowane tylko z najlepszych oraz najświeższych składników. W wystroju zainspirowaliśmy się stylem Hampton, czyli ostoją relaksu w dobrym guście. Oprócz tego organizujemy eventy, tworzymy aranżacje kwiatowe, zapewniamy dobrą zabawę dzieciom. Zapraszamy każdego, kto nie miał jeszcze okazji spróbować naszych dań!

"Pawlina"

Pawlina, to rodzinna knajpka z pysznym domowym jedzeniem. Ręcznie lepione pierogi, pielmienie i inne smaczne potrawy wlasnej roboty; również na wynos.

zobacz więcej
"Piw Paw"

Kultowa Piotrkowska może poszczycić się największą ilością kranów w Polsce - lejemy piwa aż ze 104 kranów. Duże i przestronne wnętrze, kilka sal, wspaniały klimat. Ściany czekają już na kapsle, a my na Was.

zobacz więcej
"Pizza i Wino"

Restauracja Pizza i wino specjalizująca się w tradycyjnej kuchni włoskiej. Możliwość zamówienia dań z dowozem na obszarze całego Krakowa i okolic 24h.

zobacz więcej
"Pizza furgon"

Na Kaszuby warto wybrać się z czterech powodów: przyrody, browaru, zakupów w przyfabrycznym sklepie z porcelaną Lubiana i… pizzy! Włoskie placki serwowane z tego foodtrucka przez wielu uznawane są za jedne z najlepszych w Polsce.

zobacz więcej