Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Fajna Ukrajna"

Zapraszamy do restauracji Fajna Ukrajna, gdzie spróbujecie Państwo prawdziwie ukraińskiej kuchni, którą stworzyliśmy z tęsknoty kulinarnej za daniami z naszych rodzinnych domów. Właściciele oraz obsługa wywodzą się z Ukrainy dlatego masz pewność co do oryginalności przyrządzanych dań. Restauracja oferuje wyborne tradycyjne dania kuchni kresowej, ludową muzykę oraz profesjonalną i miłą obsługę.

Dzięki specjalnie przygotowanemu menu poznacie specyfikę i unikalny charakter potraw ukraińskich starannie przygotowanych przez naszych kucharzy. Wszystko, co serwujemy naszym gościom jest przyrządzane według dawnych, sprawdzonych receptur. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych dań, przygotowanych według sprawdzonych receptur bez użycia konserwantów.

"Tako"

Tako to nie tylko najlepsza restauracja w Gdyni - to także najlepszy bar w Trójmieście. Świadczy o tym nie tylko wyjątkowo bogate menu naszego lokalu, ale również indywidualne podejście do każdego zamówienia. Klient może przetestować swoją wyobraźnię dowolnie modyfikując wybraną pozycję.

zobacz więcej
"Tukan salad bar" Żurawia

Historia powstania naszych barów sięga roku 1990. Zaczynaliśmy od małego barku przy ul. Tamka 37 z ofertą 6 sałatek przygotowywanych na miejscu. Dziś mamy ich w ofercie niemalże 20

zobacz więcej
"Warszawianka"

Restauracja z tradycyjna kuchnią staropolską.

zobacz więcej
"Wilson"

Kawiarnia, jadalnia, bawialnia, pijalnia i co tylko przyjdzie Wam jeszcze do głowy! :)

zobacz więcej