Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"El Poco"

Tequila! Salsa! Amigos! Fiesta! Prawdziwa meksykańska przygoda, której nigdy nie zapomnisz. W El Popo najważniejsza jest atmosfera. Wieczorami jest tu szczególnie gorąco. Rozbawieni ludzie domagają się kolejnej tequili rápido i margarity, kelnerki roznoszą skwierczące półmiski z fajitą i czosnkowymi krewetkami, a rytm temu rozgardiaszowi nadaje gorąca muzyka latynoska, wygrywana przez smagłych, meksykańskich Mariachi.

Kuchnia meksykańska jest aromatyczna, kolorowa, pełna fantazji i… mocno doprawiona. Spróbuj piekielnego queso fundido lub naszego sosu „MF”, a przekonasz się o tym na własnym podniebieniu. Dla ukojenia rozpalonych zmysłów zamów crepas cajeta czy pastel de tres leches i będziesz odtąd wiedział, że Meksykanie uwielbiają również słodkości. Koniecznie spróbuj też jednej z naszych margarit!

Nasza restauracja posiada dwie kolorowe, przestronne sale, a dla gości szukających intymnej atmosfery, również przytulną antresolę z małymi stolikami. Ze względu na wielkość i wystrój wnętrza, El Popo jest najlepszym miejscem na organizację żywiołowych imprez czy bankietów z rozmachem – w trakcie przyjęcia bufetowego zmieści się u nas nawet 200 gości. Oczywiście można również wynająć jedną z sal na przyjęcie o bardziej kameralnym charakterze. Szczegóły pod numerem telefonu

"Stacja Grochów"

Stacja Grochów powstała w odpowiedzi na rewolucję piwną jaka dzieje się na naszych oczach. To pierwsze takie miejsce na Pradze Południe, na warszawskim Grochowie gdzie można skosztować najznakomitszych polskich i zagranicznych piw rzemieślniczych.

zobacz więcej
"Tygielek"

Zapraszamy do pierwszej kawiarni i sklepu z kawą w Żyrardowie! Kawiarnia Tygielek znajduje się w sercu Żyrardowa- przy Placu Jana Pawła II, w sąsiedztwie Urzędu Miasta, Centrum Kultury i kościoła farnego.

zobacz więcej
"Tukan salad bar" Wołoska

Historia powstania naszych barów sięga roku 1990. Zaczynaliśmy od małego barku przy ul. Tamka 37 z ofertą 6 sałatek przygotowywanych na miejscu. Dziś mamy ich w ofercie niemalże 200!

zobacz więcej
"Ukraińska Chata"

Oryginalna ukraińska kuchnia, pełna kolorów i smaków. Cała ekipa pracowników naszej restauracji składa się tylko i wyłącznie z Ukraińców, ponieważ nić tak dobrze nie przedstawi swoją kulturę i smaki jak etniczne obywateli tego kraju.

zobacz więcej