Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Czarny staw"

Restauracja Czarny Staw składa się z dwóch przestronnych sal, utrzymanych w klimacie góralskim oraz restauracyjnego ogródka czynnego w okresie letnim.

W naszej kuchni dominują smaki tradycyjnej kuchni polskiej, która zachwyca wykorzystaniem  najlepszych składników i znanych przepisów, które łączą także elementy kuchni staropolskiej.

W naszej restauracji każdy może spróbować najpyszniejszych potraw.

Doświadczeni kucharze przygotują dla Państwa zarówno specjały naszej polskiej, sytej kuchni, jak i lekkie, wegetariańskie specjały, które – choć pozbawione mięsa – pozwolą zaspokoić apetyt nawet największemu miłośnikowi jedzenia.

Nasza restauracja otwarta jest codziennie, czekając na wszystkich głodnych i strudzonych podróżnych.

"Academus"

Niedaleko wrocławskiego Rynku, za kościołem Garnizonowym św.Elżbiety, przy ul.Kiełbaśniczej 23 znajduje się jedna z najwęższych kamieniczek wrocławskich.

zobacz więcej
"Bali cafe"

Bali Cafe & Dim Sum House. A zaczęło się od wyprawy... Słynny podróżnik Witold Gawlikowski oczarowany Wyspą Bali postanowił przenieść jej część do Warszawy. I tak powstały orientalne kawiarnie „Bali Cafe & Dim Sum House” w CH Złote Tarasy oraz w CH Blue City.

zobacz więcej
"Bifor"

W Biforze nie tylko wypijesz dobre piwo regionalne lub rzemieślnicze czy drinka, ale również zjesz coś dobrego, a przede wszystkim miło spędzisz czas w taki sposób, w jaki lubisz. Możesz u nas pograć w gry planszowe czy obejrzeć...

zobacz więcej
"Beirut"

Choć hummus w nazwie, Beirut Hummus & Music Bar ma lepsze smaki do zaoferowania, niż pasta z ciecierzycy. Na przykład jagnięcinę. W ogólnym rozrachunku jest nierówno, ale średnia wypada gdzieś powyżej środka. I byłaby to w związku z tym nudna recenzja, ale nie będzie, bo obsługa strzela gole do własnej bramki, więc czytaj dalej.

zobacz więcej