Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Bollywood"

Bollywood Lounge ma dwa oblicza. Jedno wieczorne, nawiązujące do najlepszych imprez rodem ze stolicy Bollywood i to drugie, codzienne, dla wszystkich zapracowanych, ale wymagających. Wyróżnia nas niebanalny wystrój oraz wyśmienita kuchnia i wyjątkowe wydarzenia.

"Loża Club"

Loża club&lounge wychodzi naprzeciw indywidualnym potrzebom Gości. W ciągu tygodnia można wynająć całą przestrzeń klubu, w piątki i soboty oddzielną salę. Elegancki wystrój wnętrza umożliwia zorganizowanie elitarnych spotkań biznesowych oraz prywatnych przyjęć.

zobacz więcej
"Mieskalnia" Klubokawiarnia

Klubokawiarnia mieści się w samym sercu Poznania – w modernistycznym budynku Galerii Arsenał na środku Starego Rynku. Latem lokal powiększa się o ogródek ze sceną muzyczną i placem zabaw dla dzieci.

zobacz więcej
"Pawlina"

Pawlina, to rodzinna knajpka z pysznym domowym jedzeniem. Ręcznie lepione pierogi, pielmienie i inne smaczne potrawy wlasnej roboty; również na wynos.

zobacz więcej
"Piw Paw"

Kultowa Piotrkowska może poszczycić się największą ilością kranów w Polsce - lejemy piwa aż ze 104 kranów. Duże i przestronne wnętrze, kilka sal, wspaniały klimat. Ściany czekają już na kapsle, a my na Was.

zobacz więcej