Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Bobby burger" Kasprzaka

"Szpularnia"

Pierwsza restauracja w żyrardowskich loftach! Restauracja "Szpularnia" proponuje Państwu przede wszystkim dania kuchni polskiej w najlepszym wydaniu. Hołdując tradycji posiadamy również dania tradycyjnej kuchni żyrardowskiej.

zobacz więcej
"The live act bar"

LAB (Live Act Bar) -- wymyślona przez dwoje przyjaciół i wsparta przez setkę znajomych przestrzeń zaawansowanej muzyki elektronicznej i trochę fajniejszego alkoholu. Otwarte dla otwartych.

zobacz więcej
"U sióstr"

Restauracja ukraińskiej kuchni "U sióstr" znajduje się w centrum Warszawy na ulicy Złota, 63A macie Państwo niepowtarzalną okazję spróbować tradycyjnej kuchni ukraińskiej. Dwie sali, puszne ukraińskie jedzenie, przyjazna obsługa zadowolą najbardziej wymagających gości.

zobacz więcej
"Waffle bar"

Wszystkie waffle w menu wypiekamy w wersji bezglutenowej. Ciasto przygotowujemy na bazie mąki gryczanej i kukurydzianej. Na zamówienie robimy ciasta bez laktozy, mleka i innych alergenów. Jeżeli w dodatkach występuje gluten wówczas informujemy o tym.

zobacz więcej