Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Bali cafe"

Bali Cafe & Dim Sum House
A zaczęło się od wyprawy… Słynny podróżnik Witold Gawlikowski oczarowany Wyspą Bali postanowił przenieść jej część do Warszawy. I tak powstały orientalne kawiarnie „Bali Cafe & Dim Sum House” w CH Złote Tarasy oraz w CH Blue City.
Zapraszamy na naszą specjalność, na zdrowe i lekkie pierożki „dim sum”.
Dim Sum to azjatyckie pierożki przygotowywane na parze lub smażone na oleju kokosowym, a następnie serwowane w koszykach bambusowych. Pierożki są przygotowywane na bazie oryginalnych składników kuchni azjatyckiej, nadziewane są owocami morza, warzywami oraz mięsem. Nad ich wysoką jakością czuwają nasi balijscy kucharze.
Orientalne kawy i herbaty, wyszukane koktajle proteinowe, szeroki wybór win, piwo azjatyckie oraz wiele innych zdrowych i energetycznych napoi –ale przede wszystkim tradycyjne dania orientalne i pierożki Dim Sum.
Doskonała egzotyczna kuchnia – najlepsze tradycje kulinarne Azji południowo – wschodniej połączona ze zdrowymi koktajlami warzywno – owocowymi, tworzą to miejsce niepowtarzalnym i wyjątkowym, gdzie można się zrelaksować na wygodnych i komfortowych fotelach w przerwie na lunch lub… w trakcie zakupów, znaleźć wytchnienie, przy kieliszku dobrego wina i rozkoszować się wybornym tortem bezowym z żurawiną.
Zapraszamy do jednej z naszych kawiarni Wellness w Warszawie w doskonałej lokalizacji –CH ZŁOTE TARASY i CH BLUE CITY.
Przyjdź do nas i poczuj się jak na rajskiej Bali!
Bon Voyage

"Van Binh"

Restauracja Van Binh jest miejscem, gdzie można zapoznać się ze specjałami kuchni wietnamskiej i chińskiej. Potrawy przygotowywane przez naszych kucharzy opierają się zarówno na tradycyjnych recepturach jak i autorskich pomysłach.

zobacz więcej
"Waffle bar"

Wszystkie waffle w menu wypiekamy w wersji bezglutenowej. Ciasto przygotowujemy na bazie mąki gryczanej i kukurydzianej. Na zamówienie robimy ciasta bez laktozy, mleka i innych alergenów. Jeżeli w dodatkach występuje gluten wówczas informujemy o tym.

zobacz więcej
"Bobby burger" Grójecka

zobacz więcej
"Bobby burger" Kasprzaka

zobacz więcej