Używamy pilków cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Możesz wyłączyć je w ustawleniach przegladarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.
"Babooshka" Grójecka

Zapraszamy do Babooshki, gdzie spróbujecie prawdziwie wschodniosłowiańskiej kuchni. Nasz zespół tworzą kucharze i kelnerzy pochodzący ze Wschodu, są to Rosjanie, Ukraińcy, a także Polacy, którzy proponują naszym Gościom swoje smaki z dzieciństwa: pielmieni, bliny, solankę…

Istotą kuchni rosyjskiej są proste zupy, dania mączne, mięsne, kaszе i różnorodne wypieki… I taki jest nasz kulinarny kierunek – klasycznie, pożywnie, smacznie i niedrogo.

W naszych restauracjach proponujemy tradycyjne rosyjskie dania: pielmieni nadziewane wołowiną, baraniną i wieprzowiną oraz bliny przekładane masłem, które podajemy na gorąco, ze śmietaną, łososiem lub kawiorem. Warto wspomnieć o przepysznej potrawie o nazwie chinaki, czyli baraninie duszonej z warzywami i czosnkiem, z której jesteśmy dumni, a także słynnej solance.

Alkohole, które proponujemy również pochodzą ze Wschodu np. ukraińskie piwo Obołoń: niepasteryzowane i niefiltrowanie, piwo rosyjskie Baltika oraz wódka Nemiroff*, Baczewski, która wyjątkowo dobrze smakuje z naszymi przekąskami: śledziem z cebulą i pod pierzynką. Mamy szeroki wybór win gruzińskich i mołdawskich. Domowa stylizacja naszych restauracji sprzyja dobrej zabawie oraz biesiadnemu klimatowi, cenionemu przez Polaków, a przytulne wnętrze przenosi Państwa w beztroski wymiar.

Zapraszamy!

"Loco Mexicano" Grójecka

Miejsce, w którym otoczeni kolorami w gorącej atmosferze możemy rozkoszować się smakami inspirowanymi tradycjami kulinarnymi Meksyku, południa USA i Ameryki Łacińskiej. Szalony Meksykanin wplata w to odrobinę polskości, tworząc czasem zaskakujące połączenia smaków czy składników, udowadniając, że nie tylko ostrość ma znaczenie.

zobacz więcej
"Bobby burger" Grójecka

zobacz więcej
"Waffle bar"

Wszystkie waffle w menu wypiekamy w wersji bezglutenowej. Ciasto przygotowujemy na bazie mąki gryczanej i kukurydzianej. Na zamówienie robimy ciasta bez laktozy, mleka i innych alergenów. Jeżeli w dodatkach występuje gluten wówczas informujemy o tym.

zobacz więcej
"Świstakówka"

Świstakówka oferuje swoim Gościom, "magię" góralskiej restauracji w centrum Warszawy. Specjalizujemy się w kuchni polskiej, dbamy o jakość i smak naszych dań. Przygotowane przez Swistakówkę dania to kulinarna przygoda, "taniec" zmysłów, niezapomniany smak i aromat.

zobacz więcej